Katalog Firm

Mastertec - kontenery biurowe

Szukasz najlepszego rozwiązania w obrębie obiektów przenośnych? Zdecyduj się na firmę Mastertec! W ofercie znajdziesz m. in. kontenery socjalne, budowlane, biurowe - sprawdzą się one świetnie w każdej sytuacji! Co więcej, kalejdoskop budynków tymczasowych zawiera także pawilony handlowe oraz kioski i domki letniskowe. Znaleźć można także tzw. stróżówki. Z jakiej przyczyny należałoby postawić na firmę Mastertec? Bo to pewny dostawca, który może pochwalić się doskonałą reputacją. Wybierz wysoką jakość!

Szczegóły strony mastertec.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę mastertec.pl:

Mastertec - kontenery biurowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 77 Odwiedziny alexa 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CoBouw »

  CoBouw

  Domeną naszej firmy są czynności związane z wznoszeniem hal stalowych. Posiadamy w tej dziedzinie bardzo duże doświadczenie, gwarantując naszym klientom kompleksową obsługę. Zajmujemy się między innymi doradztwem przy wyborze właściwych działek, pomocą przy formalnościach oraz pozyskiwaniu dotacji unijnych i finansowaniu, a także opracowaniu koncepcji, wyceny oraz projektu inwestycji. Ponadto dokonujemy pełnej realizacji inwestycji wraz z czynnościami montażowymi, wykończeniowymi, dokonaniem instalacji. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów!

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pawilony handlowe »

  Pawilony handlowe

  Pawilony handlowe istnieją w naszych miastach w różnych odmianach. W Krakowie najczęściej możemy natknąć się z wolnostojącym pawilonem handlowym. Jednakże oprócz pawilonu handlowego możemy wyróżnić również np. pawilon gastronomiczny. Każdy z rodzaji pawilonów ma świetne zastosowanie w architekturze naszych miast. Pawilon handlowy bardzo często jest podświetlany w dzień. Doskonale spełnia funkcję reklamową, ze względu na możliwość dopasowania odpowiedniej gabloty reklamowej.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bet-Trans - usługi transportowe »

  Bet-Trans - usługi transportowe

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zainteresowania się ofertą lidera w specjalności betonowej na rynku siedleckim- firmy BET- TRANS. Nasz beton jest wyrobem najwyższej jakości, co potwierdza certyfikat zgodności z Polską Normą, wystawiany przez nasze laboratorium. W naszej propozycji znajdziecie Państwo wszelkie wyroby betonowe, jaki mogą być potrzebne na jakiejkolwiek budowie. Produkujemy beton mostowy, hydrotechniczny, mrozoodporny. Zapraszamy także Klientów, którzy budują dom i zaciekawieni są zwykłym betonem konstrukcyjnym i bloczkami fundamentowymi przeróżnej wielkości. Proponujemy także piasek i kruszywa różnych frakcji, jakie dostarczymy wywrotkami dostosowanymi do charakteru i rozmiaru zlecenia. Proponujemy także pomoc w robotach ziemnych - przeprowadzamy rozbiórki, wykopy, możemy tez wywieźć wydobytą przy tej okazji ziemię. Więcej wiadomości znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOŁTON piece co producent »

  KOŁTON piece co producent

  Wysoko sprofilowane przedsiębiorstwo KOŁTON, będąc profesjonalistą w domenie techniki grzewczej, z powodzeniem wytwarza rozmaitego rodzaju kotły centralnego ogrzewania. Nadzwyczajnie obszerny asortyment pozwala jednostce na precyzyjne przystosowywanie modelu kotła do poszczególnych potrzeb Klienta albo Instytucji. Oferta pokrywa jedno i wielokomorowe kotły, górnego czy dolno-górnego spalania a także kotły wielodobowe zaopatrzone w automatyczny podajnik paliwa. Osobne modele kotłów przyjmują rozmaite typy paliwa. Dokładne informacje o obrębie usług i gamie towarów oferowanych przez firmę KOŁTON znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studnie głębinowe śląsk »

  Studnie głębinowe śląsk

  Firma Hydroglob zajmuje się kopaniem studni kopanych na terenie województw: śląskiego i małopolskiego, a w szczególności w takich miejscowościach jak: Bielsko-Biała, Nowy Targ, Wisła, Zakopane, Kalwaria Zebrzydowska, Sucha Beskidzka. Firma proponuje wiercenie studni kopanych, podłączanie pomp ciepła i również przyłączanie studni do budynków. Świadczenia są dokonywane błyskawicznie, profesjonalnie i uważnie, co odróżnia firmę na tle konkurencji.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »