Czy granie rozwija umiejetnosci interpersonalne

Czy granie rozwija umiejetnosci interpersonalne

W innych przypadkach, tarczyca staje się wyczerpany i nie wykonywać swoje zadania tak dobrze, jak powinien. Twój organizm nie wytwarza wystarczającej ilości hormonu tarczycy i metabolizm zwalnia. To się nazywa tarczycy. Czujesz się zmęczony i słaby , masz problemy ogniskowanie, a może zacząć przybierać na wadze.

Niedoczynność tarczycy jest uważany za zaburzenie autoimmunologiczne. Z jakiegoś powodu system odpornościowy organizmu atakuje tarczycę i zakłóca jego funkcjonowanie.

Niestety, nie ma sposobu, aby przywrócić funkcję tarczycy gdy zostanie utracone. Ale można zarządzać choroby poprzez uzupełnienie recepty hormonu tarczycy. Ten proces trwa trochę prób i błędów, aby dostać się czujesz wraca do normy. Zbyt dużo hormonalnej mogą naśladować nadczynność tarczycy. Zbyt mało nie skoryguje swoje objawy.

Są to zarówno wersje naturalne i syntetyczne receptę hormonów tarczycy. W przypadku większości pacjentów, widzę większe korzyści z naturalnej wersji, więc zawsze staram się, że w pierwszej kolejności. Niektórzy pacjenci reagują lepiej syntetycznego, więc jeśli naturalna nie działa dla Ciebie, nie bój się przełączyć. Jednak dają wersji naturalnej najpierw wypróbować.

Uzyskanie właściwej diagnozy

Jeśli podejrzewasz, że masz choroby tarczycy pierwszym krokiem jest zrobić test temperatury. Oto co należy zrobić. Umieść termometr przez łóżko. Rano, po przebudzeniu, należy umieścić termometrem pod pachą. (Upewnij się, że nie ma ubrania między skórą a termometr). Odczekaj dziesięć minut, jeśli używasz termometru rtęciowego. Dla termometru cyfrowego, należy odczekać, aż sygnał dźwiękowy. Zanotować temperaturę w zeszycie.

Zrób to codziennie przez trzy tygodnie. Po trzech tygodniach, obliczyć średnią temperaturę przebudzeniu. Jeśli średnia temperatura jawa spadnie poniżej normalnego zakresu 97,8 do 98,2, najprawdopodobniej mają niski tarczycy.Jeżeli spadnie powyżej, mogą mieć nadczynność tarczycy.

Po wykonaniu testu temperatury, jeśli obsługuje on, że masz chorobę tarczycy, udać się do lekarza i poprosić o badanie TSH. Ten test jest stosowany do określenia, czy tarczyca jest uszkodzony.

Dowiedzieć się, że masz choroby tarczycy mogą być przerażające, ale jest to krok do odzyskania swoje życie, swoje zdrowie i poczucie jaźni.

Mark Rosenberg, M. D. Instytut Starzenia dla zdrowych

napisane przez:

Author: super-fun.pl

Share This Post On