Jak za darmo grac w gry komputerowe

Jak za darmo grac w gry komputerowe

Jesteśmy szybko skierował się do zgiełku „świątecznym”. Pogoda jest fajne, ale kalendarz społecznej nagrzewa się! Jest to czas, kiedy „wydarzenia” czasem przesłaniać sens i znaczenie rzeczywistych wakacji. Z wakacji tuż za rogiem, a na liście rzeczy do zrobienia montażu … jak znajdziesz czas, aby być wdzięczni?

To łatwe! Spróbuj tych 3 prostych wskazówek:

1. Uruchom dziennik wdzięczności

I początkowo słyszał o tej koncepcji lat temu na Oprah! Kup sobie czasopism lub spirali związany notebooka i harmonogram ze sobą każdy dzień / tydzień / miesiąc w celu odzwierciedlenia tego, gdzie jesteś i przyznać 3 – 5 rzeczy, za które jesteśmy wdzięczni. Nieważne jak gorączkowy lub straszne rzeczy mogą być albo czują, zawsze jest coś, za co możesz być wdzięczny! Nie wystarczy napisać: „Jestem wdzięczny za mojego małżonka.” Zamiast tego, powinny być konkretne i starają się uchwycić uczucia wdzięczności, takich jak: „Jestem wdzięczna za silne ręce Briana i wspaniałe powrotem ściera on daje mi moje łagodzeniu napięć”.

Zaczynając swój dziennik może czuć się niezręcznie w pierwszym, ale im więcej robisz, tym łatwiejsze i bardziej opłacalne staje. Ponowne czytanie może być również doskonałym pick-me-up kiedy już miał szczególnie zły tydzień. Trudno pozostać w dół, gdy widać czarno na białym wszystko, co masz, za które jesteś wdzięczny!

2. Dzięki temu jest w dawaniu!

Jeden z najlepszych wakacji mój mąż, Brian i ja byłem rok przyjęliśmy dwóch żeglarzy z lokalnej bazy morskiej. Byli to dwaj młodzi rekruci przechodzi szkolenia podstawowego i nie zostały wyłączone bazy przez około 8 tygodni. Wybrałem je z centralnej lokalizacji i przyniósł je z powrotem do naszego domu. Miałem już indyka do piekarnika i zaczął gotować jakieś bułki cynamonowe na śniadanie.
napisane przez:

Author: super-fun.pl

Share This Post On