Jak przez gry komputerowe mozemy uczyc sie jezykow obcych

Jak przez gry komputerowe mozemy uczyc sie jezykow obcych

Jego północy, a ty wiesz, że powinieneś naprawdę zasnąć. Po tym wszystkim, trzeba obudzić w ciągu ośmiu godzin. Ale wtedy twój ulubiony serial zapala się, a ty i tak trochę głodny. Przedstawienie się kończy, a ty wreszcie likwidacji, ale wtedy twój przyjaciel dzwoni do ciebie, a ty w końcu rozmawiać przez kolejną godzinę. Jeśli brzmi to znajomo, może być ból zdrowiu pozostając zbyt późno. funkcje organizmu są na podstawie zegara okołodobowego i brudząc z tym zegarem ma konsekwencje.

Zegara okołodobowego się również czasami jako zegar biologiczny. Jeśli chodzi o sen idzie, jego funkcje są oparte off, gdy światło słoneczne jest lub nie jest uderzanie oczy. Jeśli pójdziesz na zewnątrz w godzinach porannych, kiedy się obudzisz, powinien czuć zastrzyk energii. To dlatego, że światło sygnalizuje swoje ciało, aby wyłączyć produkcję melatoniny, naturalny hormon, który sprawia, że ??czujesz się senny. Z drugiej strony oznacza to, należy zatrzymać się w słabo oświetlonych miejscach na chwilę przed chcesz iść spać. Sygnalizuje produkcję melatoniny, więc łatwiej będzie Ci odpłynąć w sen.

Interesującą rzeczą jest to, że bez względu na to, jak dużo snu masz, pójściem spać zbyt długo po zachodzie słońca mogą mieć wpływ na swoją wagę. Jesteśmy przewodowych o przetrwanie, więc tendencja jest jeść więcej w lecie, aby zapisać się do zimy. Organizm może powiedzieć to jest lato, bo dni są już tak jesteśmy już zasnąć. Teraz, kiedy ludzie zatrzymać się długo po zachodzie słońca upadł na ziemię ciało nabrać do myślenia, jest to długi letni dzień i musi pomieścić tyle tłuszczu, jak to możliwe. Prowadzi to często do nocną przekąski, zwłaszcza węglowodany.

Dla niektórych osób, ich przyczyny pójściem spać późno, są mniej i bardziej wewnętrzne, tylko dlatego, że nie są zmęczeni. Aby zwalczyć ten problem, ćwiczenie jest idealnym rozwiązaniem. Energiczne pracująca wcześniej w ciągu dnia powoduje zmęczenia w nocy, dzięki czemu znacznie łatwiej wpaść w głęboki sen. Jeśli to nie pomoże to może być twój umysł trzyma cię w górę. Jeśli tak jest, spróbuj trzymając notebooka obok łóżka. Spisywanie myśli, które przychodzą do głowy pomoże Ci usunąć je i zasnąć.

napisane przez:

Author: super-fun.pl

Share This Post On